WhatsApp
+908503073342
Menu
Your Cart

Opencart Modülleri

Sitenizi ziyaret eden müşterilere referans olması ve güven vermesi açısından iyi bir özelliktir. Bu siteden başkaları da alışveriş yapıyor, ben de güvenle yapabilirim algısı oluşturur.Modül adminden yönetilebilen, görünen pencerede hangi bilgilerin yazacağını ayarlayabildiğiniz bir menüye de sa..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
 Microsoft güvenlik ipuçlarına dayanarak, Yönetici hesabı bir bilgisayar korsanının E-Ticaret mağazanıza erişmeye çalışması için açık ara bir numaralı hedeftir.Kaç OpenCart kullanıcısının hesaplarını yeniden adlandırdığına dair resmi bir istatistik olmasa da, CrosairSoft olarak, 20 müşteriden s..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
 Akıllı Ücretsiz Kargo Teklifi Modülü, müşterilerin ücretsiz gönderim alana kadar gittikçe daha fazla harcama yapmasını sağlamanın en iyi yoludur. Araştırmalar, müşterilerin bir FreeShipping kancasıyla istendiğinde, normal olarak harcamak istedikleri miktarın 1,5 katı kadar harcama yapmaya iste..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
 ComingSoon, mağazanızı başlatmadan önce bile profesyonelliği delege eden bu ince geliştirilmiş modüldür. Hala web sitenizi geliştirmek ve şeyler anlamak arasında kullanışlı geliyor.Sayfanın amacı, kitlenize heyecan verici bir şey üzerinde çalıştığınızı bildirmek ve ilerlemeye güncel kalmaların..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
 Bakım modu uyarıcı modülü site bakım modunda iken admini uyarır ve bu durumu farketmesini sağlar...
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
 Müşterilerinize sizi nasıl duyduklarını sorun ve en iyi yeni kullanıcı kaynaklarınız hakkında analizler toplayın.Ana Özellikler✯ Ekle / Düzenle "Bizi nereden duydunuz" kanalları / kaynakları✯ İstatistikleri dışa aktar düğmesi✯ Çok dilli destek✯ Çok mağaza desteği✯ Yönetici kayıt için gerekli o..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
 iBlog  , OpenCart'ta blog oluşturmanın basit ve anlaşılır bir yolunu sunar. SEO URL'lerine sahiptir, bu nedenle arama motorları işletmeniz hakkında daha kolay ve istediğiniz her şeyi yapmak için modülle etkileşime geçmenin sezgisel bir yolunu bulur. Lütfen web sitenize blog eklemenin avan..
70,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
 Web mağazanızı koruyun ve spam göndericilerin adresinizi bile alabilmeleri için engelleyin. BotBlocker'da, Spam göndericileri ve web sitenizdeki adresleri kazımak için kullandıkları spambotları tanımlamak için dünyanın ilk ve tek dağıtılmış sistemini uyguladık.Ana Özelliklerdata Verilerinizi t..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Müşterilerin yeni hesaplarını e-posta ile etkinleştirmelerine izin verin. EmailVerification, botların sitenize birden fazla hesap kaydetmesini önleyerek web mağazanıza yeni bir güvenlik katmanı ekler. Bir kullanıcı OpenCart web sitenizde oturum açtığında, sistem bunun gerçekten kendi hesabı olduğunu..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
 Ana Özellikler:✯ OpenCart entegre özel alanları desteklerOpen OpenCart kullanıcı sisteminizle mükemmel senkronizasyon✯ Ayarlanabilir Facebook Düğme Konumu - düğmeyi herhangi bir yere koymayı sağlayan alan storeYönetici panelinde Düğme Önizleme✯ MultiStore Destek✯ Özel CSS alanı aracılığıyla dü..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
 Müşterilerinizle hızlı ve dostane iletişim kurmanın bir yolunu mu arıyorsunuz? FacebookMessage, masaüstünde veya herhangi bir mobil cihazda iletişimde kalmanın, bilgi toplamanın ve satışlarınızı artırmanın harika bir yoludur. Bir müşteri, mağazanızdaki widget aracılığıyla size bir mesaj gönder..
65,00TL
Vergiler Hariç:65,00TL
 Ana Özellikler:Milyarlarca Facebook istemcisine ulaşın - Sadece birkaç tıklamayla pozlamayı artırın ve milyarlarca kişiye satış yapın. FacebookStore, birkaç tıklamayla OpenCart mağazanızı Facebook'a bağlar ve Facebook Sayfanızda ürün satmanıza olanak tanır.DaysGün değil dakikalar içinde satışa..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 112 (10 Sayfa)

Geliştirilmiş Opencart Modülleri Kolay Kullanım Hızlı Kurulum