WhatsApp
+908503073342
Menu
Your Cart

Opencart Modülleri

 Ana Özellikler:✯ Eklenen Ürün Sekmesi kancaları✯ Yorum Bildirimleri✯ Açık ve Koyu Renk Şemalarıcomments Bir sekmede yorumları görüntüleme (ürün sayfasında )✯ Kullanıcılar tarafından görülebilenyayın sayısını kontrol edin ✯ Yorum widget'ının genişliğini kontrol edin✯ Yorumları buraya koymak ist..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
 Opencart sitenizde tükenen ürünler için müşterileriniz bildirim almak isteyebilir.Ürünün stokta olmadığı bir anda ziyaret eden potansiyel müşteriniz gelince beni bilgilendir diyerek bir not bırakır.Siz sitenize stok girdiğinizde müşteriniz mail ile bilgilendirilir ve o an kaçırdığınız bir satı..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
 Kaynaklarınızı döndürebilir ve boyutlarını değiştirebilir,Kırpma yapabilirsinizYeniden adlandırın,Kaynağa uygun bir boyutta hızlıca bakın ve sadece küçük resim gibiDsya adına göre hızlı bir şekilde arama yapınAynı anda sadece birkaç dosyayı değil aynı zamandaSürükleyip bıraktıktan sonra dosyal..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
 Mağazanızda kendi profesyonel Açık Sepet e-postalarınızı oluşturmak için eksiksiz bir çözüm. E-postalarınızın görünüşünden, içeriği kolayca değiştirmekten ve hatta e-postanızın gönderilme şeklinden her şeyi yönetin.üşteri geri bildirimlerini, modern teknolojileri karşılamak  ve lansmanınd..
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
 ExcelPort, tüm ürün verilerinizi bir Excel dosyasına aktarmanıza, düzenlemenize ve daha sonra değiştirilen ürünlerle OpenCart'a tekrar aktarmanıza olanak tanıyan güvenilir bir araçtır. Lütfen demoya bir göz atın.Ana Özellikler✯ Çoklu alanlar desteklenir - ExcelPort, tek tıklamayla OpenCart Ürü..
70,00TL
Vergiler Hariç:70,00TL
 iCustomFooter, OpenCart için süper şarjlı bir özel altbilgidir. Güçlendirilmiş SPAM, Duyarlı, MultiStore, Çok Dilli Destek, iCustomFooter'ın sunduğu çok çeşitli işlevler arasındadır.Ana Özellikler:✯ Sınırsız sütunlar✯ Bülten abonelik sütunu✯ Google Haritalar entegrasyonu✯ Sosyal sütunlar, CAPT..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
 iProductVideo, ürün resimlerinize YouTube ve Vimeo videoları eklemenizi sağlayan hafif bir tak ve çalıştır video modülüdür, böylece bir görüntü tıklandığında video satır içi bir pencerede açılır.Ana Özellikler:✯ HTML5 Uyumlu Videolar✯ Ürün Görüntülerine YouTube / Vimeo Videoları Ekleyin✯ Ana ü..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
 iAnalytics, OpenCart için yepyeni ve yeniden icat edilmiş bir Analytics sistemidir. Dönüşüm oranını, en çok sepet ürünlerine, istek listesi ürünlerine, müşteri işlemlerine, benzersiz ziyaretlere, izlenime, çoğu ziyaretçinin günün en çok aranan kelimelerine göre görüntülemenizi sağlar. Google A..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
 GoogleLogin, OpenCart'ta oturum açmayı çok kolaylaştıran güçlü bir tak ve çalıştır giriş düğmesidir.Ana Özellikler:✯ OpenCart kullanıcı sisteminizle mükemmel senkronizasyon✯ Ayarlanabilir Google Düğme Konumu - düğmeyi takmayı sağlayan alan web mağazanızda istediğiniz herhangi bir yer✯ MultiSto..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
 Ürünlere İndirim Yaptığınızda Otomatik Sayaç Ekleme Modülü..
30,00TL
Vergiler Hariç:30,00TL
 1) Müşteri sepete bir ürün ekler2) Müşteri ürünleri sosyal çevreleriyle paylaşır3) Müşteri indirim alır, ürünleriniz maruz kalır✯ Birikimli indirimSocial Sosyal İndirimleri Etkinleştir / Devre Dışı Bırak ✯Yüzdeyi veya sabit tutarı belirler✯ Kendi sipariş toplam yöntemi (SocialDiscounts)✯ Her e..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
 Instagram shoppable yayınları ekleyin ve OpenCart mağazanıza daha fazla çevrimiçi satış sağlayın.Yayınları görüntülemek için kullanmak istediğiniz Instagram hashtag'ini seçin ve bunları OpenCart sitenizdeki özel bir Instagram shoppable özet akışına ekleyin.Müşteriler seçtiğiniz Instagram'daki ..
130,00TL
Vergiler Hariç:130,00TL
Gösterilen: 13 ile 24 arası, toplam: 112 (10 Sayfa)

Geliştirilmiş Opencart Modülleri Kolay Kullanım Hızlı Kurulum