WhatsApp
+908503073342
Menu
Your Cart

Opencart Modülleri

 Kargonuzun ücretsiz gönderim limitinin tamamlanması için müşterilerinize tüm ekranlarda bildirim gösterme ile müşterilerinizin ücretsiz kargo fırsatından faydalanmalarını sağlayan bir modüldür...
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
 Opencartta olsa daha iyi olur denilen bir özellik de admin panelinde kategorilerin yönetildiği sayfada o kategoride kaç adet ürün olduğunun görünmesidir. Bazen kategori silmek gibi durumlar olduğunda içerisinde ürün olduğu farkedilmeyip kategori silinir ve ürünler boşa çıkar, bu durumda müşter..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
Opencart  Lightning Page Speed Modülü
Lisanslı Ürün
 Şuana Kadar Bildiğiniz Hızlandırma ve Cache Modüllerini UnutunBu Modül %100 Garanti Google PageSpeed %98 Anında Sonuç Almış Bir ModüldürSiteniz Maximum Hıza Sahip Olmak Garantisini Vermektedir..
370,00TL
Vergiler Hariç:370,00TL
 AdminMonitor arka uç etkinlikleri izlemenize yardımcı olur ve bilgileri yönetici panelindeki yönetimi kolay bir düzende depolar. Birkaç yöneticiye ve erişim düzeyine sahip mağazalar için idealdir. AdminMonitor ile kimin neyi, nerede ve ne zaman yaptığını görebilirsiniz.Ana Özellikler✯ Sipariş ..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
 Kullanıcılarınızın ve müşterilerinizin ürünlerinizi nasıl kullandıklarına dair fotoğraflarını etiketlemelerine / eklemelerine izin verin. Ürünlerinizi çalışırken görmek, müşteri tabanınızdan yüklenen fotoğraflar diğer potansiyel müşterilere güçlü bir satış noktasıdır.Ana Özellikler✯ Müşteri ke..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
 Ödeme Türünde Ek Ücret Modülü- Ödeme Yöntemine Ücret veya İndirim EkleÖdeme Türünde Ek Ücret Modülü, müşterilerin seçtiği ödeme türüne bağlı olarak ücret veya indirim eklemenizi sağlar...
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
 Birkaç tıklamayla OpenCart mağazanızı yedekleyin ve geri yükleyin. AnyPort ayrıca otomatik yedeklemeler ayarlamanıza olanak tanıyan kullanışlı bir Dropbox Entegrasyonu ile birlikte gelir.Ana Özellikler✯ Neyi yedeklediğinizi tanımlayın - Tam, yalnızca dosyalar, veritabanı veya özel yedekleme ar..
125,00TL
Vergiler Hariç:125,00TL
 Opencart  Sınırlı ve Süreli Teklifler Modülü ile müşterilerinize indirim sağlayabileceksiniz, ancak hızlı hareket etmek zorundalar ya da kaçırırlar. Teklifiniz, kitlenizin harekete geçmesini sağlayacak en önemli noktaları vurgulayacak - yarar ve son tarih.Sınırlı süreli tekliflerin güçlü ..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
 * Sınırsız ekstra sekmeler ekleyin * Özel sıralayın * Varsayılan değerler ekleyin *Hiç ürün sayfasında fazladan bir sekmeye  ihtiyacınız oldu  mu?  Evet ise, bu mod size yardımcı olabilir.Bu değişiklikle   , ürün hakkında ek bilgi depolamak için ürün sayfasına SINIRSIZ..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Gösterilen: 25 ile 36 arası, toplam: 112 (10 Sayfa)

Geliştirilmiş Opencart Modülleri Kolay Kullanım Hızlı Kurulum