WhatsApp
+908503073342
Menu
Your Cart

Opencart Modülleri

 AskForQuote, ürünlerinizin fiyatını gizler ve müşterilerinize, bir formu doldurarak bir ürün hakkında daha fazla bilgi sormalarını sağlar. Bir müşteri bir teklif isteği gönderdiğinde, yönetici bilgilendirilir ve yönetici paneli aracılığıyla hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz. Modül ayrıca ..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
 Üye Ol İndirim Kazan Modülü, kayıt üzerine bir indirim kuponu sağlayarak müşteri tabanını artırmanın çok kazançlı bir yoludur. Modül ayrıca, web mağazası ziyaretçilerinizin dikkatini çekecek afiş işaretinin üzerinde özelleştirilebilir özelliklere sahiptir. SignUpCoupons gerçekten harika bir di..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
 Yüksek hemen çıkma oranı. Mağazanızdan çıkan müşteriler. Sorunu nasıl çözeceğiniz aşağıda açıklanmıştır - DiscountOnLeave web sitenizden çıkan kullanıcıları müşterilere dönüştürür.Ana Özellikler✯ Sınırsız pop-up'lar oluşturun✯ Tüm açılış sayfalarındaaçılır pencere göster X X sayfası görüntülen..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
 Yalnızca iki alanı olan müşterilerden gelen siparişleri kabul edin: telefon ve e-posta.Ana Özellikler:✯ Müşteri 15 saniyeden daha kısa sürede sipariş verir ✯ Tam Doldurulmuş / Gönderilmiş sipariş istatistikleri✯ Çalışma Saatleri - Artık modülün sitenizdegörüneceği bir zaman aralığı belirl..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
ÖzellikleriToplu düzenlemeBirden fazla öğe seçin ve hepsini aynı anda düzenleyinGöreli düzenlemeSayısal değerleri önceki değere veya ürün fiyatına göre düzenleyin (fiyat değerleri için) (OC 3.0 için)Seçilebilir sütunlarListe görünümünde görmek istediğiniz sütunları seçin, gerisin..
155,00TL
Vergiler Hariç:155,00TL
 Akıllı Header Banner Modülüile müşterinizin dikkatini çekin. SmartBar, başlığın üzerine kendi mesajınızı kendi renginizde ekleyebileceğiniz özel bir çubuk ekler. Özel teklifler, indirimler, ürün tanıtımları, sosyal katılım, tatil mesajları veya paylaşmaya değer her şey için idealdir. Kolay öze..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Genel seçeneklerKatman yönetimiTasarım öğelerini kopyalayıp yapıştırmaİleri Değiştirme, Geri DeğiştirmeYatay ve Dikey HizalamaGörüntüleri / simgeleri çevirmeHerhangi bir nesneyi kilitlemeKatmanları istediğiniz gibi kaldırınBoş tuvalAdımların yinelenmesini geri alFarklı formatlarda kaydedin (SVG, PNG..
275,00TL
Vergiler Hariç:275,00TL
Beni Ara Modülü Sayfanızda Bulanan Sağ Kısma Yatsı Olarak GelmektedirMüşteri Bilgileri Doldurduktan Sonra Size Mail GelmektedirBöylelikle Müşteriye Geri Dönüş Sağlamış Olucaksınız..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Opencart sisteminin model kodu olarak isimlendirdiği değer ürünün asıl kimliğidir. Gerek site tarafında gerek güncellemelerde veya toplu işlemlerde ürün bu kod ile tanınır. Diğer taraftan aynı model kodu birden fazla ürüne verilebilir ancak bu sistemde mümkün olsa dahi birçok açıdan sorunlu bir duru..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
 DiscountOnNextPurchase, müşterilerin daha fazlası için geri gelmelerini sağlamanın en kolay yoludur. Modül, satın alma işleminden sonra benzersiz bir kupon kodu göndermenizi sağlar. Yönetici, gönderilen / kullanılan kuponları izleyebilir ve bir kupon kodu göndermek için sipariş durumunu seçebi..
55,00TL
Vergiler Hariç:55,00TL
Modül başarıyla yüklendikten sonra, yönetici Sosyal Sohbet modülü kullanım için. Yönetici aşağıdaki ayarları yapabilir-Sosyal Sohbet modülünü etkinleştirme / devre dışı bırakma.Facebook Sayfa Kimliğini ayarlayabilir.Whatsapp Numarasını ayarlayabilir.E-posta Kimliği ayarlayabilir.İletişim Numarasını ..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
Gösterilen: 37 ile 48 arası, toplam: 112 (10 Sayfa)

Geliştirilmiş Opencart Modülleri Kolay Kullanım Hızlı Kurulum