WhatsApp
+908503073342
Menu
Your Cart

Opencart Modülleri

 Düzenleyicinin Yüksekliğini Ayarla- CodeMirror (Kaynak) Sözdizimi Vurgulama- Gelişmiş modda Google Yazı Tipleri- Özelleştirme- Önyükleme duyarlı sütunları- YouTube, Flickr, Qik, Vimeo, Hulu, Viddler, MyOpera, vb. entegrasyon- Google Haritalar ( stylized)- Font Harika- Slayt gösterileri- QR-Cod..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
 Opencart Multi Seller yani Çoklu Mağaza sistemi. N11 internet sitesindeki gibi kullanıcılara ürünlerini ekletebilirsiniz. Sistem dili tamamen türkçedir. Default temalarda sorunsuz çalışmaktadır. Ayrıca paket tema kullanıyorsanız css dosyaları kullandığınız paket temanın stylesheet.css dosyasın..
200,00TL
Vergiler Hariç:200,00TL
Bu konuda çok ciddi denetimler henüz oluşmamış olsa da müşterinin sipariş aşamasında onayladığı sözleşmede alıcı ve satıcıya ait bilgiler, siparişe konu olan ürün bilgileri sözleşmede yazılması zorunludur. Opencart standart olarak bir satış sözleşmesi oluşturmanızı ve bu sözleşmenin sipariş aşa..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Ödeme Seçeneklerinde Müşterimiz Havale Kısmını Seçtiğinde Sizin Tanımlamış Olduğunuz Örnek %5 İndirimi Sağlayan Bir Modüldür...
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Opencart sitenizdeki ürün, kategori ve üye bilgilerini excel ile dışa aktarma, excel ile güncelleme ve yeni yükleme yapılabilir. Opencart sitenizdeki ürünleri başka bir siteye yüklemek için ürünleri veya üyeleri bir platforma yükleyip toplu mail atmak için üye listesini excel formatına aktarabi..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Opencart sitenizde kullandığınız resimlerin rakipler tarafından alınmasının önüne geçmek için benzersiz bir modüldür.Filigran modül adminden ekleyeceğiniz logo, ikon veya bir yazıyı tüm ürün resimlerinin üzerine  damga gibi basarak resimle bütünleştirir. Bu sayede resimler başkaları tarafından ..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
 İlgilendiğiniz bir ürün var mı? Ama elbette bu fiyata değil. Amazon'un Fiyat Takipçisinden esinlenen iSenseLabs'tan PriceAlert, müşterilerinizin istenen ürünleri izlemelerine ve fiyat düştüğünde bildirim almalarına yardımcı olur. Yönetici daha fazla satış yapar - müşteri bir anlaşma yaptıkları..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
XML tedarikçileri ile çalışan sitelerin gelen küsuratlı fiyatları sitelerinde daha düzgün bir formatta göstermek istemeleri isteği üzerine geliştirilmiş bir modüldür.XML den gelen 12.76TL - 6.96TL - 124.02TL gibi rakamları dilediğiniz kuruşa göre yuvarlayarak, tüm fiyatların 12.90TL - 6.90TL - 124.9..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
 Opencart Fiyatları Görmek İçin Üye Girişi Modülü, belirli ürünlerin fiyatlarını kayıtlı olmayan müşterilerden gizlemenin en kolay yoludur. Belirli ürünler, kategorilere atanan ürünler veya belirli üreticilerin ürünleri arasından seçim yapın. Seçilen ürünlerin fiyatları, özelleştirilebilir Fiya..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
 Bu modül ile farklı şekillerde bilgiler içeren formlar hazırlayıp istediğimiz bir sayfaya yerleştirebiliriz...
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Opencart Gelişmiş  Kargo Modülünün kullanımı oldukça basittir. Süper Kargo modülü ile bir çok şekilde kargo ücreti belirleyebilme imkanına sahip olursunuz.İl Bazında , Ülke bazında ,ödeme mkanı bazında ,Kategori bazında ve hatta oluşturduğunuz bir kampanya için o kampanyaya özel kargo belirleye..
75,00TL
Vergiler Hariç:75,00TL
 Gelişmiş Popup Modülü ile kolaylıkla çok amaçlı profesyonel açılır pencereler oluşturabilirsiniz. Gösterilen içerik, daha fazla satış alacağını ve aynı zamanda çekici görüneceğini düşündüğünüz seçiminize bağlı olacaktır.Ana Özellikler:✯ Farklı sayfalarda sınırsız miktarda pop-up ayarla ✯ Farkl..
45,00TL
Vergiler Hariç:45,00TL
Gösterilen: 49 ile 60 arası, toplam: 112 (10 Sayfa)

Geliştirilmiş Opencart Modülleri Kolay Kullanım Hızlı Kurulum