WhatsApp
+908503073342
Menu
Your Cart

Opencart Modülleri

Bu uzantının yardımıyla varsayılan opencart ürün seçenek sisteminizi geliştirebilirsiniz. seçenek resmi, seçenek SKU, seçenek modeli, seçenek UPC / EAN / JAN, seçenek açıklaması ve canlı seçenek fiyatı gibi seçenekle ilgili geliştirmeler paketidir.- seçenek resmi yardımıyla, her seçenek için ürün se..
210,00TL
Vergiler Hariç:210,00TL
Pop-up'ta öğe ekleme, silme ve miktar değiştirmePRO: Ürün Sepete Eklenmeden Önce Seçenek Açılır PenceresiPRO: Journal2, Journal3 ve Fastor şablonları için yerleşik destekÇapraz satış, ilgili, özel, en çok satanlar, en son ürünler atlıkarıncaAçılır Pencerede Hediye Çeki, Kupon Kodu ve Ödül Puanları i..
105,00TL
Vergiler Hariç:105,00TL
Opencart Gelişmiş Sipariş Yönetimi Pro Modülü
Lisanslı Ürün
 Mağaza gösterge tablonuza zengin işlevlere sahip duyarlı iyi görünümlü sipariş yönetim modülü ekler.Tek bir tıklamayla faturaları yazdırabilir, sipariş durumlarını değiştirebilir, doğrudan gösterge tablosundan silebilir veya yeni siparişler oluşturabilirsiniz.Uzantı ayarlarındaki tüm olası kur..
150,00TL
Vergiler Hariç:150,00TL
Çoklu dil desteği bulunan Gelişmiş WhatsApp Canlı Destek Modülü ile ziyaretçilerinize Whatsapp üzerinden canlı destek hizmeti sunabilir, müşterilerinizin çok daha hızlı ve kolay ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Çoklu dil desteği, hem karşılama mesajları gibi kullanımlarınız için hem de WhatsApp uygulam..
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
OpenCart Gelişmiş Yorum İnceleme Modülü En iyi satış aracınızı geliştirin: Ürün Yorumları ProGelişmiş Ürün incelemelerinin, online satışları artırmak ve daha fazla gelir elde etmek için son derece güçlü bir araç olduğu bir sır değildir. Görüşler, mağazada kaliteli ürünlerin sosyal kanıtını sağl..
120,00TL
Vergiler Hariç:120,00TL
 OpenCart Google Etiket Yöneticisi - Opencart Google Etiket Yöneticisi Modülü, yöneticinin kod snippet'lerini girerek Opencart mağazalarını izleme ve analiz açısından izlemesine olanak tanır. Google etiket yöneticisi, kullanıcının etiketlerini ve kod snippet'lerini hızlı bir şekilde kullanabile..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Bu modül sayesinde google merchant center ürün entegrasyonunuz ve facebook pixel reklamları için gerekli olan xml formatını uygun kategori yapısında oluşturabilirsiniz. Örnek XML Çıktısı; <?xml version="1.0" encoding="UTF-8" ?><rss version="2.0" xmlns:g="http://base.google.com/ns/..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
       "Gruplandırılmış Ürün" uzantısı, Gruplandırılmış Ürünler oluşturmanın ilk ve en iyi yoludur!Bu mod ile gruplandırılmış daha fazla ürün listeleyen yeni bir ürün sayfası oluşturabilirsinizÜrünleri markaya, boyuta, boyuta ve / veya ortak hiçbir şeye göre birleştirebilirsiniz ..
170,00TL
Vergiler Hariç:170,00TL
 Ücretsiz hediyeler, alışveriş sepeti toplamını dahil etmenin en etkili yollarından biridir. TieredGifts, farklı hediye katmanları oluşturmanıza ve bir müşterinin seçebileceği birden çok hediye eklemenize olanak tanır. Modül ayrıca ana menünüze yerleştirebileceğiniz farklı bir sayfa oluşturur. ..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
 Opencart  Hediye Ürün Modülü, farklı koşullar altında ücretsiz hediyeler sunarak satışları artırmak için harika bir araçtır. GiftTeaser, büyük / küçük artık stoklarını kullanmak veya pahalı bir ürünü daha büyük bir müşteri dönüşümü için ucuz ürünlerle paketlemek için kanıtlanmış bir pazar..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Hepsi Burada Benzeri Ödeme Sayfası    GMail Login GirişFacebook Login GirişPayTR Ödemeİzyco ÖdemeEFT/HavaleTasarım DeğiştirmeDuyuru Ekleme..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Opencart sitenizde farklı tablarda birçok bilgi girerek ürün kaydetme işlemi yaparsınız.Fakat birçok e-ticaret sitesi için ürün ekleme işlemi belirli temel alanların girilmesi şeklinde olur.Bu modül, ürün adı, fiyat, resim, açıklama gibi alanları tek bir ekranda toplamış ve size benzersiz kolaylık s..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
Gösterilen: 61 ile 72 arası, toplam: 112 (10 Sayfa)

Geliştirilmiş Opencart Modülleri Kolay Kullanım Hızlı Kurulum