WhatsApp
+908503073342
Menu
Your Cart

Opencart Modülleri

Opencart Toplu Fiyat Güncelleme Modülü+-%İle Fiyat Azaltma Sağlıyabilirsiniz Yükseltme..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
 Opencart toplu ürün taşıma modülü ile admin panelinde seçilen ürünler tek seferde ve tek tuşla istenen kategoriye taşınabilir, kopyalanabilir veya seçilen kategoriden kaldırılabilir.Opencart ın bu konuda toplu işlem yapabilecek bir özelliği yoktur ve bu modül ile bu işlem oldukça verimli biçim..
40,00TL
Vergiler Hariç:40,00TL
 TwitterLogin düğmesiyle daha yüksek kayıt oranlarından yararlanın ve imzalama / kayıt dönüşümünü geliştirin.Ana Özellikler:✯ Mevcut mağaza hesaplarını Twitter ile bağlamak isteyen müşteriler için e-posta onayı✯Open OpenCart Kullanıcı Sisteminizle mükemmel senkronizasyon✯ Ayarlanabilir Twitter ..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
 Bu Modül  ile web siteniz, müşterilerinizin dilini ve para birimini geçerli konumlarına göre otomatik olarak algılar. Kullanıcılarınıza hak ettikleri rahatlığı verin ve kendi para birimleriyle kendi dillerinde tebrik ederek kendilerini evlerinde hissetmelerini sağlayın.Ana Özellikler✯ Ara..
50,00TL
Vergiler Hariç:50,00TL
 Universal Data Feed, özel feed'leri kullanarak her tür feed'i oluşturur, tam olarak ne görüntülemek istediğinizi seçmenize olanak tanır. Sınırsız boyut, 100K + ürünleri ile test edilen çeşitli özellikler, akıllı önbellek ve anında yayınlama, XML ve CSV formatları için genişletilmiş seçenek ve ..
250,00TL
Vergiler Hariç:250,00TL
✯ Hızlı ve Kullanışlı hepsi bir arada yer - Basit ve sezgisel ızgara görünümü. Bir fare tıklaması içindeki tüm eylemler.✯ Tek Tıkla Resim yüklemeleri - Birden çok resim yükleyici, böylece zaman kaybetmenize gerek kalmaz.✯  M ProductManager istediğiniz şekilde - Bireysel. Kişisell..
65,00TL
Vergiler Hariç:65,00TL
Opencart sitenizde bir kategoride çok sayıda ürün varsa ziyaretçilerin aradığı ürünü bulması zorlaşacak ve sipariş dönüşümleri olumsuz etkilenecektir.Bu modül ile ürünler marka, seçenek, özellik, fiyat gibi kriterlere göre filtrelenir ve müşteriler aradıkları ürünleri kolayca erişim sipariş verebile..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
Opencart sisteminde sadece hediye çeki oluşturulabilir. Benzersiz opencart kampanya modülü ile ise aşağıdaki gibi kampanyalar kurgulanıp yönetilebilir.Tüm Kampanyaları Bir Sayfada ListeyebilmeTüm Kampanyalar Için Birer Açıklama Sayfaları OluşturabilmeBir Alana Bir Bedava3 Alana 1 BedavaX Alana Y Bed..
90,00TL
Vergiler Hariç:90,00TL
               Ürün Combo uzantısı ile, tek bir tıklamayla kolayca birden fazla ürün (paket) Satış yapabilirsiniz. ve müşterilerinizin daha fazla tasarruf etmesine yardımcı olur. Müşteriniz mutlu olduğu için daha fazla tasarruf ediyor ve sahibi daha ..
60,00TL
Vergiler Hariç:60,00TL
 Ürün Paketleri Oluşturma Modülü, çapraz satışı seven herkes için bir zorunluluktur. İlk olarak Amazon tarafından tasarlanan ve uygulanan, paket ürün satın alma teklifinize dayanabilecek kimse yok. Herkes yaptı. Bir kitap almaya gidersiniz ve sonunda 5 kitap ve bir DVD alırsınız. Modül, ürünler..
80,00TL
Vergiler Hariç:80,00TL
Gösterilen: 97 ile 108 arası, toplam: 112 (10 Sayfa)

Geliştirilmiş Opencart Modülleri Kolay Kullanım Hızlı Kurulum